Nowe zdjęcia Nokii Lumia 1520 zdradzają kolejne szczegóły

|

Bandit

Do premiery Nokii Lumia 1520 czasu coraz mniej, a my – tradycyjnie – wiemy coraz więcej. Artur w jednym z poprzednich newsów zdradził Wam wiele szczegółów dotyczących podzespołów urządzenia, ja niedawno przedstawiłem Wam ciekawostki z aparatu oraz od pewnego czasu obaj informujemy Was o zmianach, które niesie za sobą Windows Phone GDR3.

Teraz nie będzie inaczej i przyszła pora na kolejne informacje dotyczące Lumii 1520. Tym razem ponownie posłużymy się zdjęciami. Na początek taka oto fotografia z dwoma miarkami:

lumia 1520 nokia wymiary

Dzięki powyższemu zdjęciu znamy wymiary pierwszego phabletu z Windows Phone. Wynoszą one: 160mm długości i 77mm szerokości. Zabrakło informacji o grubości urządzenia, ale wiemy z poprzednich newsów, że nie będzie to przesadzony wymiar.

W komentarzach pod jednym z artykułów zastanawialiście się czy Nokia Lumia 1520 będzie wyposażona standardowo w możliwość bezprzewodowego ładowania. Odpowiedzi udzielą kolejne dwa zdjęcia:

lumia 1520 nokia ładowanie nakładka lumia 1520 nokia ładowanie

Także – jak widzicie – mamy do czynienia z kolejnym fińskim urządzeniem, który aby ładować bezprzewodowo należy dokupić odpowiednią nakładkę na obudowę. Nokia niestety znalazła sposób na dodatkowy zarobek.

The Verge cały czas dostarcza nam kolejne interesujące zdjęcia tego urządzenia. Oznacza to, że pod koniec września szykuje się kolejna premiera, która dla obecnie zainteresowanych będzie tylko i wyłącznie formalnością. Co prawda brakuje nam konkretnych informacji na temat specyfikacji Nokii Lumia 1520, ale coś czuję, że to również kwestia kilku do kilkunastu dni. Uważacie, że to dobre rozwiązanie dla Finów?


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.