Niespodzianka od Nokii już jutro – co to może być?

|

nokia znak

Po raz pierwszy chyba zdarzyło nam się pisać o podkręcaniu atmosfery przez samą Nokię. Wcześniej służyły temu wszelkie wycieki, które naprowadzały nas na nowe urządzenia i zmuszały do łączenia faktów, aby otrzymać jedną wspólną całość jeszcze przed premierą. Teraz sami Finowie wychodzą na przeciwko plotkom i szykują niespodziankę.

Wszystko zostało zapowiedziane za pomocą Twittera na oficjalnym koncie Nokii:

W jaki sposób możemy to wszystko zinterpretować? Z pewnością nie będzie to premiera żadnego topowego urządzenia, gdyż takie konferencje muszą zebrać odpowiednią ilość dziennikarzy. Także zapomnijcie o premierze Lumii 1520.

Z moich domysłów może to być czerwona Lumia 1020, która jeszcze nie została oficjalnie przedstawiona, a piątek 13-tego mógłby idealnie się do tego nadawać. Niestety, ale równie dobrze może się okazać, że cała niespodzianka może nie dotyczyć ani Polski, ani w ogóle Starego Kontynentu. Być może cała akcja ma związek z rozpoczęciem sprzedaży w dniu jutrzejszym w sieci AT&T modelu Lumia 925. Jednak czy to faktycznie zasługuje na taką zapowiedź? Zostawmy kwestię urządzeń. Wiemy, że Nokia lubi troszczyć się o swój zbiór ekskluzywnych aplikacji – także kolejna propozycja jaka powstała w mojej głowie to długo wyczekiwany Instagram, na którego czeka masa użytkowników.

Mi pomysły się skończyły – jakie są Wasze? Uda się komuś zepsuć niespodziankę Nokii?


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.