Modern Combat 4 taniej w Okazjach Red Stripe!

|

modern combat

Red Stripe Deals to cotygodniowe oferty promocyjne na gry i aplikacji w sklepie Windows Phone. Nowe promocje rozpoczynają się w czwartki o czym będziemy starać się Wam przypominać. W każdym tygodniu obniżona zostaje jedna pozycja z każdej z następujących kategorii:

  • gra wspierająca osiągnięcia XBOX Live,
  • gra Indie (niezależna gra),
  • aplikacja użytkowa.

Z racji tego, że każda pozycja jest przeceniona o co najmniej 50% warto sprawdzać co w danym tygodniu serwuje nam Microsoft. Aktualne promocje możemy sprawdzić z poziomu komputera, w dziale Red Stripe Deals lub bezpośrednio z naszego smartfona > kafelek Okazje Red Stripe, który znajdziemy w sklepie.

Hit tygodnia: Modern Combat 4 za 10,49 zł

Modern Combat 4: Zero Hour to czwarta odsłona serii pierwszoosobowych strzelanin, będącej mobilnym odpowiednikiem konsolowo-pecetowego, bestselerowego cyklu Call of Duty. Produkcję opracowało studio Gameloft, deweloper znany z marek Asphalt czy Real Football.

W czwartej części Modern Combat opowieść zapoczątkowuje brawurowe uprowadzenie prezydenta Stanów Zjednoczonych, dokonane przez Edwarda Page’a, byłego członka Rangersów. Zadaniem gracza jest odbicie prezydenta i zniszczenie organizacji terrorystycznej znanej jako Przymierze KPR – sojuszu grup terrorystycznych wywodzących się z Korei Północnej, Pakistanu oraz Rosji. Kampania Zero Hour składa się również z kilku misji, w których pierwszoplanową rolę odgrywa Page. Dzięki temu gracz może lepiej poznać jego motywację i zobaczyć, jak cała sytuacja wygląda od drugiej strony.

Modern Combat 4: Zero Hour można nabyć w Windows Phone Marketplace za kwotę 23,99 zł 10,49 zł. Produkcja jest dostępna w języku angielskim i wymaga do działania systemu Windows Phone w wersji 8. Z uwagi na obecność wielu brutalnych scen z przemocą zaleca się, aby grały w nią wyłącznie osoby pełnoletnie.

Kod QR Windows Phone Store

W tym tygodniu oprócz Modern Combat 4 w okazjach Red Stripe znalazły się:

MyMoneyBook – aplikacja do zarządzania naszymi wydatkami,

Crazy Machines Golden Gears – gra, która “rozerwie” nasze szare komórki.


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.