HTC Harmony z Windows Phone GDR3 jeszcze w tym roku

|

htc harmony one windows phone gdr3

Artur dzisiaj informował Was o szczegółach aktualizacji Bittersweet Shimmer, która ma otworzyć świat Windows Phone na szerokie wody rynku phabletów i innych urządzeń z wyświetlaczami FullHD oraz czterordzeniowymi procesorami. Jednak póki co słyszymy tylko i wyłącznie informacje o nadchodzącym modelu Lumia 1520 (Bandit).

W tym momencie niemalże oficjalnie można powiedzieć, że nie tylko Nokia szykuje swoje urządzenie na premierę nowej wersji systemu Windows Phone, ale również Tajwańczycy mają w planach przedstawić coś ciekawego. Tą słuchawką ma być HTC Harmony i praktycznie wiemy tylko tyle, że istnieje. Nie znamy żadnych szczegółów na temat samej specyfikacji czy też tego, że ma to być konkurent Lumii 1520.

Według wielu doniesień i wcześniejszych plotek istnieje możliwość, że będziemy mieć do czynienia z odpowiednikiem HTC One z technologią UltraPixel na platformie Microsoftu. Jest też szansa, że Tajwańczycy zrobią podwójną premierę jednego modelu pracującego na dwóch systemach. W Sieci krążą informacje na temat nadchodzącego phableta One Max. Miło by było zobaczyć właśnie ten model z Windows Phone GDR3, który stanowiłby dobrą konkurencję dla Lumii 1520.

Jak jednak według Was powinien wyglądać kolejny model HTC z systemem Windows Phone? Pamiętajmy, że Tajwańczycy mają bardzo poważne problemy finansowe, więc sytuacja stworzenia dwóch modeli różniących się głównie systemem operacyjnym wydaje się realistyczna. Oszczędności są niezbędne przy tworzeniu modelu Harmony.

źródło: The Verge


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.