Facebook dla Windows Phone nareszcie po polsku

|

facebook
Tak jak nas przyzwyczajono – upłynął kolejny tydzień i tym samym pojawiła się kolejna aktualizacja aplikacji Facebook Beta dla Windows Phone. Tak jak w poprzednią sobotę, tak i dzisiaj z samego rana w sklepie Windows Phone udostępniona została nowa wersja aplikacji, oznaczona kolejno 5.1.0.4 dla Windows Phone 8 i 3.1.0.4 dla Windows Phone 7. Zmiany są niewielkie, ale jakże dla nas istotne – mianowicie nowa wersja aplikacji została spolszczona!

Pomimo tego, że system Windows Phone to druga najpopularniejsza platforma mobilna w Polsce to Microsoft traktuje nas po macoszemu. Wyciągnę tutaj fakt, że pierwsza wersja Windows Phone nie zawierała języka polskiego, został on dodany dopiero w pierwszej aktualizacji. Nawet pierwsza aplikacja Facebooka dla Windows Phone nie doczekała się dodania większej ilości języków. Dopiero teraz (póki co tylko w wersji beta), kiedy wszyscy przyzwyczailiśmy się do anglojęzycznej wersji aplikacji udostępniono nam spolszczoną aplikację. W sumie jak to mówią – lepiej późno niż wcale.

Facebook Beta na Windows Phone 8:

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.