Facebook Beta otrzymuje kolejną aktualizację

|

facebook

Developerzy nie zwalniają tempa rozwoju aplikacji Facebook Beta dla Windows Phone 8, a od niedawna również dla Windows Phone 7. Dziś z samego rana do sklepu Windows Phone trafiła nowa wersja aplikacji oznaczona odpowiednio numerami 5.1.0.3 dla WP8 i 3.1.0.3 dla WP7.

W nowej wersji nie znajdziemy nowych funkcji. Aktualizacja zawiera przede wszystkim poprawki znalezionych błędów (m.in. problem z nieaktywnym przyciskiem wysyłania wiadomości w czacie) i ogólne poprawki wydajności i stabilności. Miłą nowością jest udostępnienie aplikacji dla urządzeń z Windows Phone 7 i 256 MB pamięci RAM.

Z tego co można zaobserwować Microsoft stara się udostępniać mniejsze aktualizacje aplikacji co tydzień, a większe raz w miesiącu (w tym aktualizacja dla stabilnej wersji aplikacji). Pozostaje mieć nadzieje, że tempo rozwoju aplikacji nie zwolni i za jakiś czas będziemy mieli naprawdę pełnowartościową aplikację Facebooka.

Facebook Beta na Windows Phone 8:

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.