Domniemana grafika prasowa phabletu Lumia 1520

|

lumia 1520 bandit nokia microsoft

Ponownie miałem problem z określeniem marki nadchodzącego phabletu Bandit, do niedawna produkcji Nokii. Także postaram się unikać określenia korporacji z jednym wyjątkiem. Do rzeczy – Evan Blass po raz kolejny przedstawia przedpremierowo informacje na temat nadchodzących urządzeń. W tym wypadku mamy do czynienia z grafiką prasową. Czy aby jednak na pewno?

@Evleaks raczył nie mylić się zbyt często, więc wszelkie dane pochodzącego od Pana Evana były uznawane za prawdziwe, a na pewno bardzo prawdopodobne. Tym razem mamy jednak wątpliwości, co do poprawności stwierdzenia, że powyższy obraz faktycznie będzie grafiką prasową. Powodów do tego typu rozważań jest wiele. Na początku przyjrzyjmy się plecom urządzenia – znajome, prawda? Otóż niemalże identycznie wygląda tył obudowy Lumii 925 (z drobnymi różnicami). Pamiętając, że mamy do czynienia z 6-calowym phabletem to rozmiar matrycy aparatu i diody LED wydaje się ogromny. Jednak być może i tym razem Finowie chcą nas zaskoczyć w dziedzinie fotografii. Przejdźmy dalej – ekran główny i zrzut ekranu, który już wcześniej Wam przedstawialiśmy. Pierwszy lepszy grafik potrafiłby wstawić gotową grafikę w dany obszar. Jednak być może ten screen pochodzi właśnie z powyzszego “obrazka”? W pierwszym akapicie zaznaczyłem jeden wyjątek, przejdźmy do niego. Lumia 1020 ma być ostatnim modele z tej serii pod marką Nokii, a na grafice wyraźnie widzimy logo fińskiej korporacji. W tym wypadku mamy dwa rozwiązania – Lumia 1020 nie będzie ostatnią Nokią lub jest to jeszcze nieprzerobiony jeszcze obraz. Na koniec moją uwagę przykuły klawisze dotykowe, które są nienaturalnie blisko siebie. Czemu nie został wykorzystany cały obszar pod wyświetlaczem? Wątpię, aby obecne rozwiązanie poprawiało wygodę użytkowania.

Mimo wszystko, jak widzicie, wszystko może okazać się prawdą. Mamy dwie strony i tylko jedna może okazać się prawdziwa. Która według Was ma większe szanse na urzeczywistnienie – mamy do czynienia z grafiką prasową czy też nie?

źródło: twitter.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.