Centrum powiadomień i foldery w Windows Phone 8.1?

|

centrum

O kolejnych aktualizacjach systemu Windows Phone 8 mówi się coraz więcej. Do sieci wyciekła już część zmian, jakie przyniesie ze sobą aktualizacja GDR3 (Bittersweet Shimmer) oraz rzekome zdjęcie Lumii 625 pracującej pod kontrolą Windows Phone 8.1 (Blue) z widocznym centrum powiadomień. Dziś do tej kolekcji przecieków dołączamy kolejne zdjęcie, tym razem przedstawiające funkcję grupowania aplikacji (foldery) i ponownie centrum powiadomień.

Na telefonie ze zdjęcia wyraźnie widać możliwość zaznaczenia kilku kafelków. Czemu taka opcja miałaby służyć? Prawdopodobnie umożliwi to grupowe przenoszenie elementów, ich odpinanie (jak w Windows 8), a być może również tworzenie folderów. Z kolei na zaciemnionym obszarze ponownie pojawia się kafelek centrum powiadomień, który wcześniej widzieliśmy na niedzielnym wycieku.

W tle widoczny jest ekran przedstawiający Windows 8.1 Build 9478, o którym pierwsze informacje pojawiły się miesiąc temu, więc możemy uznać, że powyższa fotografia jest w miarę aktualna. Ciężko jednak ocenić jej wiarygodność.

Aktualizacja Windows Phone 8.1 (Blue) przewidywana jest na 1. kwartał 2014 roku.


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.