Pakiet aplikacji Bing dla WP8: News, Sports, Finance, Weather

|

bing

Microsoft właśnie udostępnił dla swojego mobilnego systemu Windows Phone 8 pakiet aplikacji informacyjnych Bing znanych z systemu Windows 8/RT. Wśród zaprezentowanych aplikacji znalazły się Bing News (Wiadomości), która pozwoli być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi ważnych dla nas wiadomości ze świata, Bing Sports (Sport) dająca nam dostęp do najświeższych wiadomości sportowych takich jak wyniki na żywo, harmonogramy i statystyki, Bing Finance (Finanse) z którą będziemy na bieżąco z szybko zmieniającą się sytuacją rynkową oraz Bing Weather (Pogoda) czyli pogodynka.

Bing News

Atrakcyjna, wypełniona zdjęciami aplikacja Wiadomości Bing pozwoli Ci być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi ważnych dla Ciebie kwestii. Ta zaprojektowana dla systemu Windows Phone aplikacja pozwala w prosty sposób wybrać ulubione źródła informacji. Możesz szybko przeglądać nagłówki, przechodzić do szczegółowych omówień ulubionych tematów oraz wyszukiwać najważniejsze wydarzenia dnia w zaufanych, wybranych przez Ciebie źródłach informacji z całego świata.

Kod QR Windows Phone Store

Bing Sports

Aplikacja Sport Bing pozwoli Ci w prosty sposób pozostać na bieżąco z wszystkimi dyscyplinami i drużynami, które lubisz. Dzięki tej zaprojektowanej dla systemu Windows Phone aplikacji masz bezpośredni dostęp do ulubionych drużyn. Możesz przeglądać zawartość aplikacji w celu uzyskania omówienia najświeższych wiadomości, wyników, harmonogramów, pozycji, statystyk i nie tylko we wszystkich najważniejszych dyscyplinach sportowych, a także spersonalizować wyświetlane informacje pod kątem śledzenia lig i drużyn, którymi najbardziej się interesujesz.

Kod QR Windows Phone Store

Bing Finance

Aplikacja Finanse Bing pomoże Ci pozostać na bieżąco z szybko zmieniającą się sytuacją rynkową oraz podjąć przemyślane decyzje finansowe. Dzięki tej zaprojektowanej dla systemu Windows Phone aplikacji masz bezpośredni dostęp do swojego portfela. Możesz przeglądać kolorowe wykresy prezentujące w czytelny sposób codzienne wydarzenia, a także spersonalizować listę obserwowanych pozycji w celu śledzenia portfela.

Kod QR Windows Phone Store

Bing Weather

Aplikacja Pogoda Bing pomoże Ci przygotować się na najbliższe warunki pogodowe dzięki godzinowym, dziennym i 10-dniowym prognozom. Ta zaprojektowana dla systemu Windows Phone aplikacja oferuje atrakcyjne zdjęcia i mapy pogodowe, a jej ustawienia można łatwo dostosować pod kątem śledzenia warunków w wybranych przez Ciebie miejscach. Możesz uzyskać informacje o prognozie na kafelku Live Tile, sprawdzić mapy radarowe oraz przejrzeć historyczne informacje o pogodzie, aby zawsze mieć świadomość tego, jakie warunki napotkasz po drodze. Uwaga: niektóre funkcje mogą nie być dostępne na wszystkich rynkach.

Kod QR Windows Phone Store

 

Niestety, aplikacje póki co nie są dostępne do pobrania, widnieje obok nich informacja “Aplikacja nie jest już publikowana”. Taka sytuacja wynika z ich “świeżości”. W ciągu kilku godzin wszyscy powinni mieć możliwość pobrania i przetestowania aplikacji :-)

Aktualizacja: Dostajemy informacje, że od kilku godzin bezproblemowo można pobrać każdą z aplikacji, więc… bierzcie póki ciepłe :)


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.