Nokia Pocztówka – tradycyjna pocztówka za darmo z telefonu Nokia Lumia

|

nokia

Nie od dziś wiadomo, że nasz rodzimy oddział Nokii bardzo angażuje się w promocje smartfonów z serii Lumia. Jak im to się udaje? Moim zdaniem bardzo dobrze – coraz częściej i gęściej widzę osoby ze smartfonami Nokia Lumia. Ale ja nie o efekcie, a o kolejnej fajnej akcji marketingowej miałem…

Polski oddział Nokii udostępnił aplikację Nokia Pocztówka, dzięki której w łatwy sposób wyślemy prawdziwą pocztówkę prosto z naszego smartfona Nokia Lumia. Co lepsze… całość jest całkowicie darmowa! Cały proces ogranicza się do zainstalowania aplikacji ze Sklepu Windows Phone, wybrania w niej dowolnego zdjęcia (prosto z aparatu lub z galerii), szybkiej obróbki (wykadrowanie, wybranie dowolnego filtra) i podania danych adresowych.

Właściciele modeli Lumia z najwyższej półki (tj. 1020, 925, 920) mogą wysyłać piętnaście (15) darmowych pocztówek miesięcznie. Dla posiadaczy pozostałych modeli z serii Lumia dostępnych jest pięć (5) darmowych pocztówek na miesiąc. Na pocztówkach wysyłanych z aplikacji Nokia Pocztówka widnieje informacja o tym, jakim smartfonem dane zdjęcie zostało wykonane. Promocja trwa do 09.11.2013.

Sam już aplikację testuję, sam proces “nadania” odbył się bez problemów. Kiedy listonosz przyniesie pocztówkę dam Wam znać jak ona wygląda i ile trwa cały proces :-)

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.