Nokia Lumia 1520 pozuje do zdjęć

|

nokia lumia 1520 phabletNokia zdecydowanie ma duży problem – jest nim umiejętność dochowania tajemnicy. Znaczna ilość modeli z Windows Phone została ujawniona na długo przed premierą. Nie pamiętam kiedy ostatnio Finowie byli w stanie mnie zaskoczyć na poszczególnych konferencjach. Najprawdopodobniej nie inaczej będzie na tegorocznej edycji Nokia World, która odbędzie się już za niecały miesiąc.

Wiemy doskonale w jakim celu zostanie wydana aktualizacja Windows Phone GDR3 – Nokia chce pokazać phablet. Toteż “Bandit” (nazwa kodowa tego typu urządzenia) musi być już w fazie testów. Skoro tak jest to i wspomniana tajemnica Finów wydostała się na światło dzienne i została uwieczniona na zdjęciu przy znanym nam już smartfonie. Lumia 1520, bo na taki numer podobno zasłużył omawiany phablet, ma posiadać 6. calowy wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości FullHD.

Design typowy dla Lumii, co nie powinno dziwić. Pogdybać można na temat samej specyfikacji, która z pewnością będzie zawierać czterordzeniowy procesor. Głównym przeciwnikiem ma być Galaxy Note 3 korzystający zapewne ze Snapdragona 800 (lub Exynosa 5), ale dobrze wiemy, że tych dwóch platform nie należy porównywać na papierze. Innym przeciwnikiem może być również HTC One Max. Znając Nokię to ponownie będziemy mieli do czynienia z najlepszym urządzeniem do robienia zdjęć w swojej klasie i nie zapowiada się, aby Koreańczyk lub Tajwańczyk byli w stanie zagrozić Finom.

Pierwsze porównania będziemy mogli ujrzeć najwcześniej pod koniec października, gdyż wtedy wszystkie trzy modele będą dostępne na rynku. Premiera Nokii Lumia 1520 przewidziana jest na 26. września podczas konferencji w Nowym Yorku.

źródło: wpcentral.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.