Czerwona Nokia Lumia 1020 w przedsprzedaży w Komputroniku

|

1200-nokia_lumia_1020_color_rangePodczas, gdy dzisiaj dowiedzieliśmy się o cenie Lumii 625 w Rosji w przedsprzedaży, jeden z naszych czytelników poinformował nas o czymś znacznie ciekawszym, co zainteresuje z pewnością większa ilość Polaków zainteresowanych zmianą swojego smartfona (albo i ficzerfona) na coś nowego, coś z najwyższej półki.lumia 1020 komputronik

Jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce postanowił wyjść na przeciw zapotrzebowaniom klientów i fanów systemu Windows Phone. Wpisując w wyszukiwarkę sklepu internetowego Komputronika, bo o nim mowa, model najnowszego fotograficznego smartfona Nokii, czyli Lumia 1020, odnajdziemy w ofercie trzy wersje kolorystyczne. To oznacza, że oficjalnie do przedsprzedaży w Polsce trafia omawiany fiński telefon. Cena? Jak zauważyliście na screenie powyżej – blisko 3 000 zł. Sporo. Jednak musimy mieć na uwadze to, że to przedsprzedaż i Komputronik często sprowadza telefony nie z polskiej dystrybucji. To może naliczyć kolejne marże i cena leci w górę. Szczególnie teraz, gdy nie ma konkurencji i Komputronik jako pierwszy proponuje zakup Nokii Lumia 1020.

Kiedy będziemy mogli odebrać/dostać zakupione urządzenie? Tego niestety nie wiemy, ale oczywiście jeżeli tylko dostaniemy odpowiedź od Komputronika to Wam przekażemy. Tak samo postaramy się dowiedzieć z jakiej dystrybucji sklep otrzymuje omawianą Lumię.

Jednak nie wspomniałem jeszcze o jednym. Dostępnych kolorach. Powyższy screen przedstawia trzy dostępne wersje kolorystyczne: czarna, biała i… czerwona, która oficjalnie nie została przedstawiona, a jedynie do sieci wyciekły przecieki na temat tej barwy.

red lumia 1020 czerwona

Zainteresowani zakupem już teraz? Ja bym jednak na Waszym miejscu się wstrzymał do ciekawszych propozycji innych sklepów :)

Podziękowania dla użytkownika macias za dostarczenie informacji.


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.