Nokia Konkursy: Wygraj przenośną ładowarkę DC-18!

|

nokia konkursy

Pamiętacie aplikację Nokia Konkursy? Tą samą, w której Nokia jeszcze bardziej rozpieszcza użytkowników swoich smartfonów Lumia. W aplikacji Nokia Konkursy co miesiąc (a czasami częściej) dostajemy szansę na wygranie super akcesoriów do naszych telefonów Nokia Lumia. Co lepsze, nie wymaga to od nas dużego zaangażowania – wystarczy odpowiedzieć na jedno lub kilka pytać, a nagroda może być nasza!

We wrześniu w aplikacji Nokia Konkursy do wygrania jest zgrabna ładowarka przenośna Nokia DC-18. Wyglądem przypomina ona kafelek rodem z Windows Phone. Niewielkie wymiary tego gadżetu  (57 x 57 x 14,9 mm) oraz mała waga (65 g) sprawiają, że jest on bardzo mobilny. Ładowarkę włączamy poprzez wyciągnięcie kabla microUSB, wtedy też na bocznej ściance uaktywnia się wskaźnik poziomu naładowania wewnętrznego akumulatora. Pojemność ładowarki DC-18 to 1720mAh.

Zachęcamy do pobrania aplikacji Nokia Konkury i udziału w konkursie, wystarczy dokończyć zdanie “Nie chciałbym aby wyczerpała mi się energia w momencie..?”. Szansa na wygraną jest duża, Nokia do rozdania ma, aż 75 sztuk przenośnych ładowarek.

Kod QR Nokia Konkursy- Windows Phone Store

Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.