Możliwości Nokii Lumia 1020 przedstawione na filmie

|

oko eos lumia 1020Doskonale zdajemy sobie sprawę, że świat rozwija się coraz szybciej. Idealnym przykładem jest to, co za chwilę zobaczycie. Lata pracy inżynierów Nokii i korporacji ZEISS w jednym urządzeniu. Jest nim oczywiście Nokia Lumia 1020, która na nowo pokazuje co to znaczy mieć aparat w telefonie, a przy tym nie nosić cegłówki w kieszeni.

Już sam model Nokii, niejaki poprzednik omawianej Lumii, 808 PureView pokazał doskonałą technologię. Jednak słuchawka z Windows Phone dodaje do tego ogromne możliwości oprogramowania stworzonego przez Finów (przy niewątpliwej współpracy z Microsoftem). Za chwilę przedstawię Wam film, na którym zobaczycie najciekawsze funkcje Nokii Lumia 1020 podzielone na kilka punktów:

  • Zoom jakiego wcześniej nie widzieliście;
  • Szybkość migawki;
  • Mocna ksenonowa lampa;
  • Nokia Pro Camera i samouczek.

Także zapraszam do podziwiania możliwości tego smartfona z PureView:

Szczerze mówiąc to ten telefon zrobił na mnie ogromne wrażenie i nie mogę się doczekać, aż będę go miał na dłużej niż chwilę. Podziwiam zarówno samą technologię, ale i bardzo rozwiniętą aplikację, która jest banalna w obsłudze, a dodatkowo udostępniono samouczek pokazujący jak robicie ciekawe zdjęcia. Wszystko to zamknięte w obudowie zwykłego smartfona, a w razie potrzeby możemy wykorzystać Camera Grip. Uważam to za znacznie lepsze rozwiązanie niż to, które spotykamy w przypadku Samsunga Galaxy S4 Zoom, z którym mieliśmy okazje zestawić najlepszy obecnie produkowany model Nokii. Jedyne czego brakuje Lumii 1020 to optyczny zoom, ale to z kolei wymusiłoby zmianę całego designu (chyba, że spojrzymy na Samsunga G810).

A jak Wasze wrażenia?


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.