Info+dodatki zaktualizowane – czarna lista wprowadzona

|

info+dodatki logoNiedawno zostaliśmy uraczeni rozpoczęciem aktualizacji smartfonów Nokii. Mowa oczywiście o Lumii Amber, odsłony Windows Phone GDR2, która zawitała na smartfony fińskiej marki z Windows Phone. Nie trzeba było długo czekać, żeby pojawił się kolejny dodatek dla wszystkich Nokii po aktualizacji – czarna lista.

Dzisiaj Finowie wypuścili na świat nową wersję “Info+Dodatki”, co spowodowało, że wszystkie Lumie z Windows Phone 8 zostały usprawnione o następną funkcję. Jest nią czarna lista, czyli możliwość blokowania numerów i wiadomości od niechcianych numerów. Funkcja przydatna jak najbardziej, a jak to działa możecie zobaczyć na poniższym filmiku:

Wszystko jest proste, nieprawdaż? Nowa pozycja w ustawieniach, nowy kafelek – wszystko na swoim miejscu. Mamy możliwość informowania o akurat zablokowanym połączeniu/wiadomości i wiele więcej. Kwestia szybkiej konfiguracji, a wcześniej posiadania Nokii z Windows Phone 8 i aktualizacją Lumia Amber. To kolejna ekskluzywna funkcja zachęcająca do zakupu smartfona z “Okienkami” tego konkretnego producenta.

czarna lista windows phone lumia amber

Szczerze mówiąc to brakowało mi tej funkcji w systemie Windows Phone momentami. Jak to jest w Waszym przypadku? Nokia pozyska większą rzeszę klientów dzięki tej nowej dogodności? Według mnie znajdzie z pewnością kilku, którzy to tylko czekali na możliwość tworzenia czarnej listy.

Jeżeli jeszcze nie zostaliście poinformowani o aktualizacji to znajdziecie ją tutaj:

Kod QR Windows Phone Store

źródło: wpcentral.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.