FB Pages Manager dla Windows Phone

|

FB Pages Manager logoPortale społecznościowe odgrywają w dzisiejszym świecie wielką rolę. Oczywiście najważniejszym i najpopularniejszym jest Facebook, a za nim Twitter. Nie sposób teraz spotkać strony internetowej gdzie nie mielibyśmy okazji polubić czegoś na “fejsie” lub podzielić się w tweet’cie. Naprawdę trudno się od tego odgonić, a dla wielu jeszcze trudniej byłoby bez tego żyć. Toteż przy wyborze systemu operacyjnego znaczna rzesza społeczeństwa zwraca uwagę na kompatybilność z poszczególnymi portalami społecznościowymi.

Windows Phone od początku nastawiony był na pełną synchronizację z Facebookiem. Po dodaniu swojego konta mamy dostęp do kontaktów, wydarzeń, kalendarza i galerii z poziomu samego systemu. Mamy również osobną aplikację, która od jakiegoś czasu powoli goni konkurencyjne platformy. Brakowało jednak jednej rzeczy. Jest ona potrzebna co prawda niewielkiej grupie docelowej, ale okazuje się niezbędną. Mowa o zarządzaniu stronami utworzonymi lub zarządzanymi przez nas na Facebooku (wszelkie “fanpejdże” itp.). Z poziomu przeglądarki dostęp mamy do niewielu funkcji. Podobna sytuacja jest z główną aplikacją. Inaczej sprawa wygląda na iOS i Androidzie, które to mają oficjalne programy pozwalające na obsługę stron.

fb pages manager screen1

Nam nie pozostaje nic innego jak szukanie alternatyw. Taka się pojawiła. Mowa o FB Pages Manager. Aplikacja jest naprawdę rozbudowana i pozwala na pełne zarządzanie swoimi stronami. Wszystko jest zachowane w stylu Modern połączonym nijako z wyglądem Facebooka. Pełną funkcjonalność jednakowoż uzyskamy dopiero w pełnej wersji, gdyż Lite ma bardzo ograniczone możliwości, a dodatkowo reklamy. Za pełną funkcjonalność przyjdzie nam zapłacić 6,99zł. Czy to wygórowana cena? Brak konkurencji, brak zainteresowania oficjalnym wydaniem aplikacji. Wartość adekwatna.

fb pages manager screen2

Dostępnych jest 13 języków, ale wśród nich nie znajdziemy naszego ojczystego. Na szczęście każdy z nas może się przyczynić do przyspieszenia tłumaczenia. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem: Klik!

FB Pages Manager dostępne jest na wszystkie smartfony z Windows Phone

Kod QR Windows Phone Store

Wersja Lite:

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.