Facebook Beta dostępny dla Windows Phone 7

|

facebook

Około półtora tygodnia temu Joe Belfiore, za pośrednictwem swojego konta na twitterze, zapowiedział udostępnienie odświeżonej aplikacji serwisu Facebook na system Windows Phone 7. Miało to nastąpić jeszcze w tym miesiącu i… słowa dotrzymano.

Joe Belfiore właśnie “ćwierknął” o tym, że nowa wersja aplikacji Facebook Beta, we wsparciem dla Windows Phone 7 została wrzucona do Sklepu i pozostaje czekać na jej udostępnienie.

 

Aktualizacja:

 

Nowa wersja aplikacji Facebook Beta jest już dostępna do pobrania, o czym ponownie poinformował na Twitterze Joe Belfiore. Aktualizacja obejmuje także urządzenia z Windows Phone 8. Zmiany to głównie poprawki błędów i zwiększenie stabilności aplikacji.

 

 

Wersja dla Windows Phone 7 znajduje się pod tym samym co aplikacja dla WP8. Ucieszy na pewno wszystkich, że nie ma większych różnic w funkcjonalności aplikacji w stosunku do wersji z WP8. Niestety, odświeżona aplikacja Facebooka nie zadziała na urządzeniach z 256 MB pamięci RAM.

Aktualizacja #2:


Joe Belfiore odpowiedział na pytanie, czy odświeżony Facebook na WP7 będzie dostępny dla urządzeń z 256 MB pamięci RAM. Developerzy aktualnie pracują nad tym, aby zmniejszyć zużycie pamięci przez aplikacje, jednak póki co nie ma żadnych planów na udostępnienie nowego Facebooka dla urządzeń z 256 MB pamięci RAM.

Aby pobrać aplikację należy skorzystać z bezpośredniego odnośnika. Z racji jej statusu “beta” nie znajdziemy jej korzystając z wyszukiwarki w Sklepie Windows Phone.

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.