Znamy cenę i datę dostępności modelu Nokia Lumia 1020

|

lumia 1020

Nokia Lumia 1020 jest jednym z najbardziej wyczekiwanych smartfonów z systemem Windows Phone 8. Zawdzięcza to przede wszystkim bardzo dużej rozdzielczości aparatu, wynoszącej aż 41 Mpix. Niestety, równie duża będzie cena tego modelu. Przypomnijmy, że w Komputroniku Lumia 1020 w przedsprzedaży kosztuje 2 949 zł. Niestety, zabrakło informacji o terminie dostawy urządzenia. Od niedawna także sklep NokiaSklepOnline.pl rozpoczął przedsprzedaż modelu Lumia 1020.

W NokiaSklepOnline.pl za Lumie 1020 zapłacimy 2 949 zł. Cena może wydawać się wysoka, ale na szczęście wysyłka jest darmowa ;) Dostępne warianty kolorystyczne to czarny, żółty i biały (zabrakło czerwonego, który oferuje Komputronik). Spodziewany termin wysyłki urządzenia to 20 wrzesień.

Dodatkowo w NokiaSklepOnline.pl znajdziemy akcesoria do modelu Lumia 1020. Obudowa do ładowania bezprzewodowego (CC-3066) w kolorze żółtym to koszt 99 zł. Oprócz tego dostępny będzie uchwyt aparatu (PD-95G) w kolorze czarnym (oferujący zwiększoną wygodę robienia zdjęć, możliwość podłączenia statywu, wbudowany akumulator 1020 mAh), tutaj jednak nie podano ceny (w USA kosztuje 75 dolarów, czyli niecałe 240 zł).

Co sądzicie o cenie urządzenia? Według mnie jest odrobinę za wysoka, zwłaszcza, że w modelu zastosowano dość przestarzałe podzespoły. Mimo to… ktoś przymierza się do zakupu? :)

źródło: własne


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.