Aplikacja mBank Orange Cash trafiła do marketu

|

mbank orange cash logoKonkurencyjność wśród banków ostatnimi czasy zaostrza się. Pojawiło się jednak nowe pola bitwy. Są nimi oczywiście mobilne aplikacje ułatwiające korzystanie z konta bankowego i wszelkimi powiązanymi funkcjami. Znaczna liczba osób zaczyna sprawdzać przy wyborze banku lub systemu swojego następnego smartfona czy pokrywają się oba zagadnienia.

Właśnie do marketu trafiła aplikacja mBank Orange Cash, której opis warto przytoczyć na początku:

Aplikacja mBank Orange Cash to wygodny dostęp do podstawowych informacji o Twojej karcie przedpłaconej w telefonie. Wystarczy raz dodać dane swojej karty mBank MasterCard Orange Cash, aby móc sprawdzać aktualne saldo środków dostępnych na karcie oraz historię ostatnich transakcji. Aplikacja umożliwia również rejestrację karty oraz modyfikację danych jej użytkownika. Dzięki niej można zapoznać się także z aktualną ofertą mBanku.

Aplikacja mBank Orange Cash zabezpieczona jest 6-cyfrowym numerem PIN, który nadawany jest w momencie dodawania karty do aplikacji. Także, aby sprawdzić saldo oraz historię ostatnich transakcji, każdorazowo należy podać 3-cyfrowy numer CVC2 karty.

Także użytkownicy mBanku i słuchawek z Windows Phone mogą sprawdzić jak to działa. Jest jednak warunek – karta SIM musi pochodzić z “pomarańczowej” sieci. Nie wspominam oczywiście o tym, że Wasz smartfon powinien być wyposażony w NFC aczkolwiek nie jest to wymagane do pobrania i zainstalowania programu. Więcej informacji na temat tej aplikacji znajdziecie na stronie mBanku: Klik! Więcej informacji o samej usłudze: Klik!

Dzięki za informacje akenos!

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.