Sześć gier od Electronic Arts taniej nawet o 40%

|

Electronic Arts

Promocje w Sklepie Windows Phone są zawsze dobrą okazją na uzupełnienie swojej kolekcji gier. Od dziś przez tydzień sześć klasycznych tytułów od Electronic Arts jest dostępnych w obniżonych nawet o 40% cenach. Co lepsze, każdy z nich wspiera osiągnięcia Xbox LIVE, które w znacznym stopniu urozmaicają rozgrywkę. Wszystkie gry są dostępne zarówno dla WP7 jak i WP8.

Do promocji załapały się następujące gry:

Battleship – Cena: 10,49 zł 6,99 zł

Battleship to nowoczesna przeróbka klasycznej gry Battleship, znanej u nas szerzej pod nazwą Statki. Produkcja firmy Electronic Arts przenosi zmagania w trójwymiarowy świat morskich bitew.

Twórcy Battleship oddali do dyspozycji graczy kilka trybów rozgrywki. Zabawę warto rozpocząć od Classic Mode oraz zapoznania się z podstawowymi zasadami morskiej rywalizacji. W głównym trybie rozgrywki sprowadza się ona przede wszystkim do umiejętnego rozstawienia jednostek na polu bitwy (składającym się ze stu pól) i skutecznego ostrzeliwania statków należących do przeciwnika. Różnią się one wielkością, a co tym idzie – wytrzymałością. Największe, czyli lotniskowce, należy trafić pięć razy, podczas gdy szybkie łodzie patrolowe idą na dno po dwóch celnych strzałach.

Kod QR Windows Phone Store

Bejeweled™ LIVE – Cena: 17,49 zł 10,49 zł

Bejeweled LIVE to gra logiczna wyprodukowana przez studio PopCap Games (Peggle, Plants vs Zombies). Produkcja jest specjalną odsłoną długoletniej serii, stworzoną z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Windows Phone.

W Bejeweled LIVE rozgrywka sprowadza się do układania kryształów w grupy liczące trzy i więcej obiektów o tym samym kolorze. Zadanie można sobie ułatwić wywołując reakcję łańcuchową, bądź też łącząc gemy w pakiety po cztery lub pięć. Gracz aktywuje wówczas power-upy, wywołujące eksplozję bądź usuwające z planszy kryształy o określonej barwie. W miejsce ułożonych obiektów pojawiają się nowe.

Kod QR Windows Phone Store

Contre Jour – Cena: 10,49 zł 6,99 zł

Contre Jour to zręcznościowa gra logiczna, w której pierwsze skrzypce odgrywa nierozłączna para: światło oraz mrok. Produkcję opracował ukraiński deweloper Mokus, a wydawcą jest firma Electronic Arts.

Przygody jednookiego stworka, wędrującego po różnego rodzaju krainach, czerpią to, co najlepsze z najlepszych mobilnych gier logicznych ostatnich lat. Znajdziecie tu świetną mechanikę rozgrywki wzorowaną na Cut the Rope, niezwykle artystyczną oprawę wizualną przywodzącą na myśl World of Goo oraz niedającą się zapomnieć ścieżkę dźwiękową (autorstwa Davida Ari Leona), niczym z nadzwyczajnego Braid.

Kod QR Windows Phone Store

NFS: Hot Pursuit – Cena: 17,49 zł 10,49 zł

Need for Speed Hot Pursuit to gra wyścigowa, kładąca nacisk na branie udziału w dynamicznych pościgach. W przeciwieństwie do Need for Speed Shift oferuje bardziej zręcznościowe podejście do tematu wyścigów samochodowych.

W Hot Pursuit zasiadamy zarówno za kierownicą wozów policyjnych, jak i podrasowanych maszyn piratów drogowych. Gracz otrzymuje do dyspozycji dwa tryby rozgrywki: Quick Race (szybki wyścig z losowo generowanymi lub ustawianymi przez gracza regułami) oraz Karierę. Daniem głównym jest naturalnie druga z wymienionych opcji. Podzielono ją na dwie części: policyjną oraz piracką. O ile główne założenia zabawy pozostają w obu przypadkach takie same, o tyle różnią się one niuansami oraz przyjemnością czerpaną z rozgrywki.

Kod QR Windows Phone Store

The Sims 3 – Cena: 23,99 zł 13,99 zł

Kod QR Windows Phone Store

Tetris – Cena: 10,49 zł 6,99 zł

Tetris to najpopularniejsza gry logiczno-zręcznościowa na świecie.

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.