Skype zaktualizowany do wersji 2.8

|

skype

W Sklepie Windows Phone pojawiła się właśnie aktualizacja aplikacji Skype dla Windows Phone 8. Przypomnijmy, że wraz z wersją 2.5, która została udostępniona w kwietniu, aplikacja wyszła z fazy beta-testów, a dokładniej przestała być „wersją demonstracyjną”. Następnie w połowie maja pojawiła się kolejna aktualizacja (v2.6.0.148), która zawierała tylko drobne usprawnienia i poprawki błędów. W wersji, która ujrzała światło dziennie dzisiaj (v2.8.0.84) także nie znajdziemy żadnych większych nowości. Developerzy Skype w dalszym ciągu skupiają się na stabilności aplikacji, optymalizacji i mniejszym poborze energii. Więcej możecie przeczytać na oficjalnym blogu Skype.

Co nowego w wersji 2.8?

  • Błyskawiczny powrót do czatu dzięki funkcji szybkiego wznawiania
  • Licznik na żywym kafelku od teraz będzie wyświetlał liczbę nieprzeczytanych konwersacji zamiast liczby nieprzeczytanych wiadomości
  • Ogólne poprawki i usprawnienia zwiększające szybkość działania

Aplikacja rzeczywiście przyspieszyła. Jednak zważywszy na to, że Skype jest własnością Microsoftu, nie powinno być tak, że wszystkie nowości pojawiają się na Windows Phone z ogromnym opóźnieniem. Gdzie wiadomości wideo?

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.