Samsung Cronus “w drodze”?

|

samsung_logoPonad 2 miesiące temu do sieci wyciekły plotki na temat nowych urządzeń wyposażonych w Windows Phone. Wśród nich znalazły się informacje o nowych słuchawkach od (oczywiście) Nokii, HTC, ale także i Samsunga. Plotki dotyczące Finów się potwierdziły: Eos (niedługo się potwierdzą :) ) i Catwalk (Lumia 925). Tajwańczycy: Tiara (również niemalże pewny telefon) w dwóch odmianach: z LTE i bez. Jednak co z Koreańczykami? We wspomnianych plotkach objawił się model Cronus. Dzisiaj wiemy co nieco więcej na jego temat.

Samsung Cronus w dosyć śmieszny sposób został ujawniony. Bez zbędnego przedłużania, zajrzyjcie na tę stronę: Klik!. Jest to oficjalna aplikacja Samsunga, w której możemy wyczytać, że program Mobile Care działa tylko i wyłącznie ze słuchawkami z Windows Phone koreańskiego producenta. Mało tego, te słuchawki zostały wymienione, oprócz oczywistego Ativa S i Ativa Odyssey (amerykański rynek) został (nawet na przedzie) wymieniony model Cronus. Czym, więc jest ten Samsung? Z pewnością musi mieć moduł LTE, gdyż tego wymaga aplikacja. W nawiasie przy Cronusie ujrzycie: “developing”, co można uznać, że słuchawka jest rozwijana.

Wszystko zapowiada się fajnie i pięknie, ale pamiętajmy, że to Samsung. Pamiętajmy jako Polacy – naród, który według koreańskiej korporacji jest nieistotny i do dnia dzisiejszego w oficjalnej sprzedaży nie mamy Ativa S, który niedługo skończy pierwszy rok “oficjalnego życia”. Podobnie może być z modelem Cronus, który póki co został odkryty tylko i wyłącznie we wspomnianym opisie Mobile Care.

Liczycie na jakiś poważny ruch ze strony Samsunga czy raczej zignorujecie tę informację?

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.