Instance, czyli Instagram na WP, z obsługą wideo

|

Instance

O aplikacji Instance pisałem jeszcze kiedy jej nazwa brzmiała “Itsdagram”, ale została zmieniona po interwencji prawników Instagramu. Instance to nieoficjalny klient serwisu Instagram, oferujący niemal wszystkie podstawowe funkcje oryginalnej aplikacji. Z poziomu aplikacji możemy m.in. utworzyć nowe konto, wysyłać zdjęcia, komentować i lubić zdjęcia śledzonych osób.

Jak już wspomniałem, aplikacja nie jest oficjalnym klientem Instagramu, co za tym idzie nie można od niej zbyt wiele wymagać. Nie mniej jednak autor cały czas stara się ją udoskonalać i dodawać nowe funkcje. Jedną z najnowszych funkcji, dodaną w ostatniej aktualizacji jest możliwość wrzucania krótkich, kilkusekundowych klipów wideo. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Instagram zaoferował taką możliwość 20 czerwca, więc autor Instance nadrobił braki w zaledwie dwa tygodnie. Wideo w Instagramie to odpowiedź na usługę Vine stworzoną przez Twittera.

Aplikacja Instance jest dostępna w dwóch wersjach – darmowej i płatnej. Darmowa oferuje wszystkie funkcje wersji płatnej i dodatkowo obsługuje możliwość wyświetlania reklam ( ;) ).

Instance na Windows Phone (FREE):

Kod QR Windows Phone Store

Instance na Windows Phone – 5,49 zł:

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.