GG na Windows Phone zaktualizowane do wersji 2.2

|

gg

Kiedyś Gadu-Gadu, teraz GG niegdyś było najpopularniejszym komunikatorem w Polsce. Niestety, twórcy poszli w złym kierunku i przez to komunikator zaczął tracić użytkowników na rzecz facebooka, Skype czy Google Hangout. Nie mniej jednak wciąż są osoby, które aktywnie korzystają z tego komunikatora. Mobilna wersja GG na Windows Phone jest trzecią najpopularniejszą aplikacją w polskim Sklepie Windows Phone, w kategorii Społecznościowe. Aplikacja aktualizowana jest bardzo powoli, a zmiany w kolejnych wersjach są ledwo zauważalne. W dniu dzisiejszym została wydana wersja oznaczona numerkiem 2.2.

W wersji 2.2 prowadzono następujące zmiany:
– Dodaliśmy do aplikacji 4 gry: Statki, Spadalec, Warcaby, Kółko i Krzyżyk.
– Poprawki w obsłudze wiadomości, powiadomień, połączenia i inne.

Widać, że i w przypadku wersji na Windows Phone twórcy aplikacji wzięli się za dodawanie zbędnych bajerów (gry), zamiast skupić się na dopracowaniu podstawowych funkcji służących do komunikacji. Czy to dobry kierunek? Nie mi to oceniać, dawno przestałem korzystać z GG na rzecz Skype.

GG na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store

Źródło: Kamil, dzięki za info!


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.