Aplikacja Hipstamatic Oggl na Windows Phone już dostępna!

|

hipstamatic

Zapowiedziana podczas prezentacji Lumii 1020 aplikacja Hipstamatic Oggl została właśnie udostępniona do pobrania. Aplikacja zawiera 5 gotowych obiektywów i klisz, przy użyciu których można robić i edytować zdjęcia. Użytkownicy mogą udostępniać fotografie w serwisach Oggl, Facebook, Twitter i Instagram, a także wybierać najlepsze zdjęcia z całej społeczności Oggl.

Więcej obiektywów i klisz można uzyskać, wybierając jedną z dwóch opcji subskrypcji: kwartalną za 10,49 PLN lub roczną za 34,49PLN. Obie opcje udostępniają pełne archiwum filtrów. Hipstamatic oferuje także 60-dniowy, bezpłatny dostęp użytkownikom, którzy pobiorą aplikację i założą konto do 9 września 2013 r.

„Wszyscy odczuwamy potrzebę dzielenia się historiami. Fotografia umożliwia nam dodawanie do nich artystycznej ekspresji, a smartfony całkowicie zmieniły nasz sposób myślenia o fotografii” — powiedział Lucas Buick, założyciel i CEO firmy Hipstamatic. „Nokia jest dla nas doskonałym partnerem ze względu na nieustanną innowacyjność w tej dziedzinie. Dzięki naszej współpracy miłośnicy fotografii mają do dyspozycji fantastyczne nowe narzędzie, przy użyciu którego mogą jeszcze bardziej efektownie uwieczniać piękne chwile smartfonami Nokia Lumia”.

„Nokia nie szczędzi starań, by zapewniać użytkownikom znakomite aplikacje do zdjęć. Bardzo cieszymy się ze współpracy z firmą Hipstamatic, która oferuje swoim użytkownikom najlepsze funkcje fotograficzne” — powiedział Bryan Biniak, wiceprezes ds. globalnego partnerstwa firmy Nokia. „Nokia nieustannie podnosi poprzeczkę w dziedzinie innowacji fotograficznych i zapewnia użytkownikom atrakcyjne funkcje interaktywne, które zachęcają do dzielenia się zdjęciami za pośrednictwem smartfonu Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Nasze partnerstwo z firmą Hipstamatic to kolejny przykład naszego zaangażowania w innowacyjne technologie fotograficzne”.

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.