Zombie HQ trafia na Windows Phone

|

zombie hq

Nie da się ukryć, że ostatnimi czasy wszelkiego typu Zombie (żywe trupy) są bardzo w modzie. Do kin w Polsce niedługo wejdzie film “World War Z” opowiadający o wojnie ludzi z zombie, a na podstawie komiksu “Żywe trupy” powstał serial, który bije rekordy popularności oraz gra na komputery i konsole, która również zebrała wokół siebie rzeszę fanów. Można by zapytać co z urządzeniami mobilnymi? Oczywiście i tutaj znajdziemy mnóstwo gier z zombiakami w roli głównej. Jedną z nich jest gra Zombie HQ, która niedawno swoją premierę miała na systemie Windows Phone 8.

Zombie HQ stworzone przez studio Rebellion to dynamiczny shooter w świecie oblężonym przez zombie. Główny bohater (do wyboru: kobieta albo mężczyzna) jest jedyną osobą zdolną uratować resztę ludzkości przed tłumami wygłodniałych zombie. Zaczynamy w prowizorycznym centrum dowodzenia, gdzie wybieramy broń, bohatera (kobieta/mężczyzna) i na końcu misje. Gra posiada całkiem dobrą grafikę 3D, fabułę która może wciągnąć fanów zombie, dużą liczbę broni do wyboru (od zwykłego pistoletu, aż po łopatę), a wszystko to zupełnie za darmo (Free2Play).

Zombie HQ na Windows Phone 8:

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.