Więcej zdjęć Nokii Eos – tym razem w czarnej odsłonie

|

oko eosLedwo, co przedstawiliśmy Wam żółtą, nieco rozebraną, wersję topowego modelu Nokii jakim jest Eos, a już możemy się pochwalić, że po raz kolejny mamy okazje, jako pierwsi w naszym rodzimym kraju, zaprezentować kolejne zdjęcia tej jakże bardzo interesującej świat słuchawki.

Wspominałem w poprzednim artykule o różnorakich barwach z jakimi przyszło nam się spotkać przy wyborze smartfona Nokii, który został oparty na platformie Windows Phone. Wnioskując z tego, można być pewnym, że także i Eos nie zostanie pokazany w jednym kolorze, a w kilku. Już w poprzednim newsie zauważyć mogliście “oko” aparatu umieszczone w czarnej obudowie. Teraz przedstawimy Wam więcej zdjęć (z pozoru prawdziwych) smartfona z Windows Phone i prawdziwym PureView.

Delektujcie się.

eos 8 eos 1eos 3 eos 2eos 7eos 6eos 5eos 4

Ano właśnie. Tylko czy jest się czym delektować? Słuchawka od przodu wydaje się typowa dla stylu rodziny Lumia, ale tył? Tu – w porównaniu do poprzednich modeli – widzimy znaczne różnice. Nie ma już stonowanych linii i idealnie wpasowanych wstawek. Tutaj mamy do czynienia z… niemalże aparatem cyfrowym, bo zapewne na tym właśnie designerzy wzorowali się tworząc całą otoczkę wokół modułu aparatu (i lampy ksenonowej, i diody LED). Cel został wypełniony – otoczka zwraca na siebie uwagę i przypomina mikroskopijny obiektyw. Tylko, czy to się może podobać? Nie mówiąc już o dwóch wyraźnych kropkach umieszczonych w dole obudowy, które najprawdopodobniej będą odpowiedzialne za bezprzewodowe ładowanie baterii Nokii.

A na deser, porównanie z Blackberry Torch:

eos 9Wygląda na monstrum, ale pamiętając, że ma mieć wymiary zbliżone do Lumii 920, którą miałem okazję testować, z pewnością będzie można się przyzwyczaić.

Są gusta i guściki, osobiście powyższe zdjęcia nie za bardzo przypadły memu sercu, ale też nie obrzydziły. A jaka jest Wasza opinia?

 

źródło: gsmarena.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.