Temple Run dostępne na urządzenia z 512 MB RAM

|

temple run

Temple Run wyprodukowane przez Imangi Studios to jeden z największych hitów na urządzenia mobilne. Mimo szeregu interesujących pomysłów zaimplementowanych przez twórców, produkcja zaczęła swoją karierę bardzo skromnie, w wersji płatnej pozostając prawie niezauważoną. Dopiero przejście na model free-to-play sprawiło, że sięgnęły po nią tłumy graczy z całego świata, doceniając jej grywalność.

Pozycja wyróżnia się spośród innych, niezwykle licznych przedstawicieli swojego gatunku tzw. endless runnerów dzięki ukazaniu akcji w pełnym trójwymiarze, co pozwala na bieg postaci w głąb, a nie wzdłuż ekranu. Sprawia, to że uczucie szaleńczego pędu jest o wiele bardziej przekonujące. Szereg przeszkód, jakie napotykamy na drodze, nie zwalniając ani na chwilę (a wręcz z czasem przyspieszając), dostarcza ogromnych emocji. Przepaści, wijące się konary, pułapki, płomienie, wodne otchłanie, demoniczne małpy, niespodziewane zwężenia drogi mogą z łatwością wysłać bohatera na tamten świat – nawet jeden błąd zwykle okazuje się śmiertelny.

temple512

Temple Run na Windows Phone zadebiutowało wraz z końcem marca. Niestety, tylko na Windows Phone 8 i tylko na urządzenia z minimum 1 GB pamięci RAM. Miło mi poinformować, że ten drugi wymógł uległ przedawnieniu i od ostatniej aktualizacji gra jest dostępna na wszystkie telefony z Windows Phone 8… za darmo ;)

Aktualizacja #1: Przez błąd w Sklepie Windows Phone póki co nie ma możliwości pobrania gry na urządzenia z 512 MB RAM. Trawią prace nad naprawieniem tego.

Aktualizacja #2: Błąd został naprawiony. Od dnia wczorajszego bez żadnych kombinacji można pobrać Temle Run na urządzenia z mniejszą ilością pamięci RAM.

Temple Run

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.