Sync Mobile – nowa wersja aplikacji Alior Sync

|

sync mobile

Mam dobrą nowinę dla klientów banku Alior Sync. Uwzględniając sugestie Klientów, Bank udostępnił nową wersję aplikacji mobilnej Sync Mobile na smartfony z systemem operacyjnym Windows Phone. Poprzednia wersja aplikacji nie cieszyła się dobrymi opiniami użytkowników i wygląda na to, że Sync wziął to sobie do serca i ustawił poprzeczkę bardzo wysoko. Nowa wersja aplikacji Sync Mobile wygląda i działa o niebo lepiej od wersji poprzedniej. Zresztą sprawdźcie sami, nawet jeśli nie jesteście klientami banku – tryb demo w aplikacji świetnie prezentuje jej możliwości ;)

Już po pierwszym uruchomieniu widać, że mamy do czynienia z zupełnie od postaw napisaną aplikacją. Zmienił się przede wszystkim interfejs aplikacji – działa dużo płynniej, nadal jest utrzymany w kolorystyce banku, ale teraz wszystko wydaje się być lepiej przemyślane i bardziej dopasowane do systemu Windows Phone. Pod względem funkcjonalnym wiele się nie zmieniło. Jednak teraz z aplikacji korzysta się o wiele przyjemniej.

Zachęcam do pobierania i oceniania na nowo aplikacji – przyznajcie, że teraz zasługuje na “pięć” ;)

Sync Mobile na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.