OneTouchDrawing – połącz kropki. Tak po prostu…

|

onetouchdrawing logoKolejna gra. Tym razem “nieodmóżdżająca” tak jak to miało miejsce w przypadku Square Off, które to wczoraj zaprezentowałem. Tutaj zdecydowanie trzeba wykorzystać swój mózg i spryt, ale nie do końca, o czym napiszę później. Przejdźmy do aplikacji. Niektórzy posiadacze smartfonów z Androidem lub iOS mogą kojarzyć grę po samym tytule. OneTouchDrawing notowana jest stosunkowo wysoka w marketach wspomnianych wcześniej systemów i oceniana dosyć wysoko. Przyszła pora i na Windows Phone.

Naszym zadaniem w tej grze jest… połączyć kropki, ale są warunki. Pierwszy z nich i najważniejszy: linie nie mogą się przecinać. Drugi: ilość wykonań takiej samej linii jest ograniczona. Trzeci: należy wykorzystać, a raczej narysować wszystkie kropki i linie. I w końcu ostatni, najbardziej istotny: należy to zrobić za pomocą jednego ruchu po ekranie, nie odrywając palca.

onetouchdrawing screen1

Wydaje się proste? Z początku tak, ale z czasem, gdy zagłębimy się w kolejne poziomy, których jest obecnie 150 (kolejne aktualizacje dodają następne zagadki), może się okazać, że trzeba więcej pomyśleć i rozplanować swoje ruchy. Tutaj jednak warto się zatrzymać, gdyż – jak wspomniałem na początku – mózg i spryt w OneTouchDrawing w niektórych poziomach warto wyłączyć i łączyć kropki bez zastanowienia, często mi się tak udawało rozwiązać daną zagadkę po kilkuminutowych i męczących próbach z włączonym myśleniem :).

onetouchdrawing screen2

Skoro już była mowa o przeszkodach to kolejną z pewnością jest rozmiar palców – osoby z dużymi opuszkami, które posiadają smartfon z wyświetlaczem mniejszym niż 4 cale i niewspierający technologię “superczułości” (stosowana w Nokiach) mogą mieć problemy z poziomami gdzie kropki są naprawdę blisko siebie postawione. Niespecjalny ruch i całe rozwiązywanie należy zaczynać od początku.

onetouchdrawing screen3

Mimo wszystko OneTouchDrawing gorąco polecam osobom lubiącym zagadki logiczne – gra z pewnością wciąga, a aktualizacje nie pozwalają na przejście wszystkich poziomów.

OneTouchDrawing dostępne jest na wszystkie urządzenia z Windows Phone i nie należy uiszczać żadnej opłaty przy pobieraniu z Windows Phone Store.

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.