Jetpack Joyride za darmo na Windows Phone 8

|

jetpack joyride

Lubicie od czasu do czasu pograć na Waszych smartfonach? Jeśli tak to mam dla Was obowiązkową pozycję z gatunku endless runner – Jetpack Joyride – tytuł zapewne znany wielu z Was. Został wyprodukowany przez studio Halfbrick, znane z hitowego Fruit Ninja. Jetpack Joyride trafił właśnie na Windows Phone 8, co lepsze wspiera osiągnięcia Xbox LIVE, a co jeszcze lepsze – dostępny jest za darmo ;)

Jetpack Joyride studia Halfbrick to emocjonująca pozycja z gatunku endless runner, w której zgodnie z tytułem poruszamy się za pomocą plecaka odrzutowego. Ponownie wcielamy się w dobrze znanego fanom tej firmy Barry’ego Steakfriesa, który wystąpił już chociażby w Age of Zombies czy Monster Dash. Jest on nieco karykaturalną wariacją na temat typowego herosa kina akcji i dzięki humorystycznemu aspektowi swojej osobowości budzi sporą sympatię.

Po przygodach, w których rozgromił hordy zombie i potworów, przyszła pora na walkę z organizacją złoczyńców, planujących przejęcie władzy nad światem przy użyciu rzeczonych plecaków odrzutowych, znajdujących się właśnie w fazie testów. Barry wykrada jeden z nich i zabiera się za niszczenie sekretnego laboratorium, w którym pracowano nad bronią. Zadanie nie należy do łatwych, gdyż budynek zabezpieczony jest setkami laserów, pól elektrycznych i rakiet samonaprowadzających.

Gracz będzie zmuszony wykazać się zarówno refleksem jak i precyzją, by wypełnić swoją misję oraz by równocześnie zdobyć jak najwyższy wynik (konkurujemy z przyjaciółmi z usługi Xbox LIVE) i odblokować osiągnięcia. Na szczęście sterowanie przebiega niezwykle płynnie – by wznieść się w górę, wystarczy dotknąć ekranu, a oderwać od niego palec, by opaść.

Zbierając monety i bonusy oraz wypełniając misje, otworzymy sobie dostęp do nowego sprzętu. Wybierzemy ulubiony model jetpacka, uzupełnimy inwentarz o przydatne znajdźki oraz ubierzemy się w stylowe ciuchy i założymy słuchawki, remiksujące przewodni motyw muzyczny na wersję techno. Dodatkowo przyłączy się do nas piesek Flash – przyjaciel Barry’ego, pomagający mu w zbieraniu monet.

Jetpack Joyride na Windows Phone 8:

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.