Zamiast kłócić się, zmień smartfon na Lumia ;-)

|

lumia

Na świecie od dawna trwa spór, który smartfon jest najlepszy. Walka toczy się głównie pomiędzy iPhone, a serią Galaxy S produkowaną przez Samsunga. Każda strona ma swoje argumenty i za wszelką cenę ich broni. My jednak wiemy, że ani jedna, ani druga strona nie ma racji, bo najlepsza to jest Nokia Lumia 920 ;-)

Przepychanki pomiędzy fanami iPhone’ów i serii Galaxy S od Samsunga zostały wykorzystane w zabawnej reklamie Microsoftu. Reklamowany jest oczywiście system Windows Phone i smartfon Nokia Lumia 920, a myśl przewodnia reklamy to: Don’t fight. Switch.

W reklamie znalazło się miejsce dla wielu perełek wplecionych w przepychanki. Jedna strona chwaliła się świetnym asystentem głosowym, druga w tym czasie przesyłała pliki przez NFC. Nie zabrakło też sceny naśmiewającej się z hasła “There’s an app for that”. Morał jest jasny, zamiast walczyć zmień smartfon na Nokia Lumia 920, która została wybrana smartfonem roku przez czytelników Engadget.

Reklamę możecie zobaczyć poniżej:

źródło: youtube.com


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.