Ragdoll Run v2.0 w Windows Phone Store!

|

ragdoll run

Nudzisz się na wykładzie? Twój komputer w pracy ledwo uciągnie sapera? Masz telefon z Windows Phone i szukasz ciekawej gry na zabicie czasu? To dobrze trafiłeś! Mamy coś ciekawego dla fanów zręcznościówek na urządzenia mobilne.  Do Windows Phone Store wreszcie zawitał długo oczekiwany Ragdoll Run v2.0, jedna z najpopularniejszych gier w sklepie Microsoftu.

Gra znalazła uznanie wśród ponad 2 milionów użytkowników, więc nie ma co się dziwić, że Breakdown Studios nie siedzi bezczynnie. Ale może pierw o samej rozgrywce słów kilka. Do wyboru mamy 12 postaci, które za pomocą dodanego wewnętrznego sklepu możemy niemalże dowolnie stylizować. Każda z nich ma unikalne atrybuty, które pomogą nam w czasie gry. A na czym ona polega? No cóż, najprościej rzecz ujmując – trzeba jak najdłużej biec, omijając przeszkody i zbierając wszelkiego rodzaju coiny i kamienie, które potem możemy wymienić na coś ciekawego. Na pierwszy rzut oka gra wydaje się prosta i trywialna, ale nic bardziej mylnego – do wyboru mamy trzy poziomy trudności (easy, normal i hard), gdzie każdy kolejny zwiększa znacznie dynamikę oraz wyskakujące przeszkody. Tak więc na brak rozrywki nie ma co narzekać, sam straciłem (o ironio) nie jeden ciekawy wykład z literatury czy gramatyki.

ragdoll run

Co jeszcze nowego przynosi nam druga odsłona Ragdoll Run?

  • wprowadzenie sklepu Ragshop
  • wprowadzenie waluty Ragdollars – zebrane wcześniej coiny i kamienie zostaną automatycznie wymienione
  • każdy wynik będzie premiowany Ragdollarami
  • nowe kostiumy
  • nowe tło gry dostępne w sklepie
  • nowe tytułowe tapety do Waszego telefonu

Gra jest dostępna zarówno dla użytkowników Windows Phone 7.x oraz 8 i jest dostępna w dwóch wersjach – Free oraz Premium.

Ragdoll Run (darmowy) na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store

Ragdoll Run (płatny – 3,49 zł) na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store