Promocja: The Path of Kara 50% taniej

|

the path of kara

Takich tytułów jak ten jest ciągle zbyt mało. The Path of Kara to gra typu Match-3, czyli krótko mówiąc zadaniem gracza jest połączenie ze sobą trzech pasujących elementów. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że gra dodatkowo “ubrana jest” w bardzo fajną fabułę. A po trzecie – odpowiada za nią lokalne studio Anshar Studios, z racji czego warto na ten tytuł zwrócić uwagę. Od niedawna jest on dostępny o 50% taniej, przez limitowany czas.

The Path of Kara to gra logiczna, opierająca się na doskonale znanym motywie, gdzie trzeba połączyć ze sobą 3 elementy poprzez przekreślenie palcem po planszy. Co w tym ciekawego? Ta gra jest wyjątkowa, bo w przeciwieństwie do innych przedstawicieli swojego gatunku ma bardzo rozbudowaną fabułę – gracz wciela się w Karę, młodą szamankę, która musi uratować swoją wyspę przed grożącym jej wielkim niebezpieczeństwem. Przemierzając fantastyczne krainy, poznając tajemnicze postacie, rozwiązując skomplikowane zagadki logiczne i zręcznościowe oraz zbierając bonusy i pokonując demonicznych bossów, gracz daje się porwać niesamowitej przygodzie. Ponadto grę wyróżnia przepiękna grafika i klimatyczna muzyka. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana mobilnych gier!

Cena gry w promocji to 3,49 zł. Dodatkowo gra oferuje wersję testową, ograniczoną do kilku plansz. Jeśli ktoś jest fanem tego typu gier to zdecydowanie polecam, jest to jedna z najlepszych gier w tym gatunku na Windows Phone.

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.