Promocja: DaVinci Pinball trzy razy taniej

|

davinci

Promocje w Windows Phone Store zdarzają się ostatnio coraz częściej, jednak nie na tytuły pochodzące z Nokia Collection. W dniu dzisiejszym została obniżona cena gry DaVinci PinBall należącej do Nokia Collection i Xbox live. Na prawdę warto pobrać wersję demo i zapoznać się z grą – być może zdecydujecie się na zakup ;)

Pinballowi czarodzieje ze studia Gameprom powracają z grą DaVinci Pinball. Oto fliper połączony z motywem jednego z największych wynalazców w historii – Czy w przygotowaniu jest historia pinballa? Dzięki temu wyjątkowemu motywowi mamy do czynienia ze spektakularną pinballową rozgrywkę pełną średniowiecznej broni, architektury oraz maszynerii, które sprawiają, że są to stoły jedyne w swoim rodzaju. Poznaj zadziwiające wynalazki, takie jak machina latająca czy czołg Da Vinciego i wejdź w umysł tego człowieka Renesansu będącego pionierem współczesnego świata!

Promocja potrwa prawdopodobnie jeden dzień. Cena promocyjna wynosi 3,49 zł (normalnie gra kosztuje 10,49 zł). Gra dostępna tylko dla telefonów Nokia Lumia.

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.