Okazje Red Stripe: Lets Golf 2, Flightradar24, Cradle To The Grave

|

okazje red stripe

Okazje Red Stripe to cotygodniowa promocja na trzy popularne pozycje ze Sklepu Windows Phone. Znajdziemy w niej: jedną grę z kolekcji xbox live, jedną grę indie (niezależna gra komputerowa) i jedną popularną aplikację, każda z nich będzie przeceniona o co najmniej 50%. Nowe promocje będą startowały w czwartki o czym na pewno będziemy przypominać.

W tym tygodniu Okazje Red Stripe oferują grę Lets Golf 2 wspierającą osiągnięcia Xbox LIVE, aplikację Flightradar24 pozwalającą monitorować ruch samolotów oraz grę Cradle To The Grave Premium. Od siebie mogę bardzo zachęcić do kupienia Lets Golf 2 – bardzo wciągająca gra, oraz Flightradar24, która jest świetną aplikacją dla osób które latają lub się tym interesują.

Okazje Red Stipe: Lets Golf 2 – 6,99 zł

W Let’s Golf 2 gracz wciela się w jednego z ośmiu dostępnych trójwymiarowych golfistów. Każdy z nich charakteryzuje się innymi cechami, które mają niebagatelny wpływ na przebieg rozgrywki. Łącznie odwiedzić można sześć egzotycznych miejsc, aby spróbować sił w pokonaniu 108 dołków.

Kod QR Windows Phone Store

Okazje Red Stripe: Flightradar24 – 3,49 zł

Flightradar24 to aplikacja służąca do śledzenia lotów, która w czasie rzeczywistym wyświetla ruch powietrzny na mapach Google. Program podaje szczegółowe dane każdego samolotu: w skład jakich linii lotniczych wchodzi, jaki to typ, skąd i dokąd leci, ile czasu i kilometrów pozostało do lądowania, jaka jest dokładna długość i szerokość geograficzna miejsca, nad którym się znajduje, aktualną prędkość jednostki czy wysokość lotu. Można też zobaczyć zdjęcie konkretnej jednostki, którą obserwujemy (jak chwalą się twórcy, dokładnie tego egzemplarza).

Kod QR Windows Phone Store

Okazje Red Stripe: Cradle To The Grave Premium – 3,49 zł

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.