Odświeżone Angry Birds do pobrania za darmo!

|

angry birds

Studio Rovio nie śpi. Po nie tak dawnej premierze gry Amazing Alex na Windows Phone przygotowali małą niespodziankę dla użytkowników systemu mobilnego Microsoftu. Do Sklepu Windows Phone po cichu trafiła odświeżona wersja jednego z największych hitów wśród gier mobilnych – pierwszej odsłony Angry Birds. Nie wiadomo skąd taki ruch, ale na pewno ucieszy on wszystkich, ponieważ z tej okazji gra jest dostępna do pobrania za darmo do 15. maja.

W nowej, a właściwie odświeżonej wersji gry nowości znajdziemy na każdym kroku. Po kilku minutach testów mam wrażenie, że gra wygląda lepiej i jej grywalność stoi na dużo wyższym poziomie. Oprócz tego uzupełniono braki w liczbie dostępnych poziomów (dla przypomnienia – gracze z innych platform mieli ponad 100 poziomów więcej). Do wcześniej dostępnych poziomów dodano:

  • Episode 6: Mine and Dine
  • Episode 7: Birdday Party
  • Episode 8: Bad Piggies (note this is not the actual Bad Piggies game)
  • Bonus Episode: Surf and Turf

Odświeżona gra jest dostępna zarówno dla posiadaczy smartfonów z Windows Phone 7 jak i Windows Phone 8. Jedak Ci z “ósemką” mają lepiej, ponieważ ich wersja jest wzbogacona o 20 nowych osiągnięć xbox live ;)

Angry Birds na Windows Phone 8:

Kod QR Windows Phone Store

Angry Birds na Windows Phone 7:

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.