Nokia Lumia 928 na billboardzie, ktoś się pośpieszył

|

lumia 928

Portal MyNokiaBlog dotarł do zdjęcia billboardu promującego niezaprezentowany jeszcze smartfon Nokia Lumia 928 dla sieci Verizon (USA). Widoczny na nim model pokrywa się z tym, co widzieliśmy na grafikach prasowych, które wyciekły do sieci w połowie kwietnia. Czyżby ktoś pośpieszył się z wywieszeniem reklamy? A może zdjęcie zostało zrobione zaraz po naklejeniu a następnie zostało zakryte? W każdym razie potwierdza ono to o czym od jakiegoś czasu się mówi – 14 maja Nokia zaprezentuje nowe Lumie.

Nokia Lumia 928 promowana będzie jako smartfon z aparatem robiącym najlepsze zdjęcia w słabym oświetleniu – The best low-light smartphone camera. Wcześniej spekulowano, że wykorzystany w tym modelu układ optyczny to ten sam, który wykorzystano w Nokii Lumii 920. Nie mniej jednak mogły zostać wprowadzone poprawki od strony oprogramowania, a dodatkowo zamiast diody dostajemy lampę ksenonową.

Nie wiadomo jeszcze czy Lumia 928 będzie dostępna na wyłączność sieci Verizon, czy też trafi do dystrybucji globalnej.  Dowiemy się już w przyszły wtorek :)

źródło: MyNokiaBlog

 


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.