Nokia Lumia 920 w teledysku Jennifer Lopez

|

lumia 920

Reklama jest dźwignią handlu, jak powiedział Henryk Jagodziński. Na każdym kroku udowadnia to Samsung, którego akcesoria znajdziemy praktycznie w każdym domu – od najmniejszych urządzeń mobilnych po największe telewizory. Nie ma wątpliwości, że Nokia Lumia 920 jest (wciąż przynajmniej) oczkiem w głowie Finów, którzy nie spoczywają na laurach i pomimo wielkiego sukcesu tego smartfona, który został uznany smartfonem roku 2012 przez portal Engadget, wciąż starają się promować swoje produkty na przeróżnych szczeblach.

Jak ujawniło ostatnio IDC, Windows Phone awansując na trzecie miejsce, goni w rankingu popularności mobilny system od Apple, którego urządzenia można na przykład zobaczyć w najlepszych kinowych produkcjach. Niby błahostka, a jednak. Do tego na pewno część z Was marzyła o gadżetach, którymi posługiwał się sam James Bond? No właśnie. Nokia postanowiła więc ze swoim smartfonem uderzyć od trochę innej strony.

Flagowy model Nokii z Windows Phone 8 pojawił się na salonach muzycznych. odgrywając krótki epizod w teledysku Jennifer Lopez – Live It Up. Teledysk możecie obejrzeć również w aplikacji VEVO na swoich smartfonach. Teraz już jak się wydało, że nawet sama J-Lo korzysta z dóbr fińskiego producenta, nic nie stoi na przeszkodzie, by jej fani podążyli tym trendem i również zaczęli “cieszyć się życiem” z nowym smartfonem Nokia Lumia 920.

źródło: wppoweruser