Nokia aktualizuje aplikacje Kinograf, PhotoBeamer i Sprytne zdjęcie

|

nokia
Nokia dba o swoich użytkowników jak żaden inny producent smartfonów z Windows Phone. Dba dostarczając coraz to nowe funkcje do autorskich aplikacji z Nokia Collection. W dniu dzisiejszym zaktualizowane zostały trzy aplikacje fotograficzne z kolekcji Nokii – Kinograf (v3.0.5.30), PhotoBeamer (v1.1.5.0) (nasza recenzja) i Sprytne Zdjęcie (v2.1.5.5).

Nokia Collection: Kinograf

Kinograf to magiczne połączenie fotografii i animacji podobnej do filmowej, pozwalające tworzyć zdjęcia, które wyglądają jak żywe. Zrób zdjęcie, sfotografuj krajobraz albo portret, a pomocne wskazówki na ekranie ułatwią ci wybranie animowanego obszaru zdjęcia, z którego stworzysz własny kinograf. Końcowy efekt jest czarujący. Najnowsza wersja daje jeszcze większą kontrolę nad kinografami, oferując opcje edycji długości, rodzaju zapętlenia i prędkości. Oprócz tego dostępne są także efekty filtra, takie jak srebro, sepia lub czarno-biały. Kiedy skończysz, podziel się swoim dziełem za pośrednictwem mediów społecznościowych, poczty elektronicznej i komunikatorów — wystarczy do tego konto Nokia. Po przesłaniu kinografu na serwer firmy Nokia po prostu udostępnij łącze do niego. Możesz przesyłać za pośrednictwem sieci WiFi lub łącza komórkowego, ale sprawdź najpierw opłaty naliczane za to przez operatora.

Kod QR Windows Phone Store

Nokia Collection: PhotoBeamer

PhotoBeamer to nowy, innowacyjny i prosty sposób wyświetlania zdjęć na dowolnym ekranie. Wystarczy skierować telefon Nokia Lumia na dowolny ekran, na którym wyświetlana jest strona www.photobeamer.com i już można cieszyć się zdjęciami w dowolnym miejscu, w towarzystwie rodziny i znajomych. To przenośny projektor dostępny zawsze i wszędzie..

Funkcje
Wyświetlaj zdjęcia z telefonu Nokia Lumia na dowolnym ekranie obsługującym współczesne przeglądarki internetowe — np. ekranie komputera, ekranie z projektora, na laptopie.
Szybko i łatwo: nie jest wymagana konfiguracja ani rejestracja.

PhotoBeamer działa w dowolnej sieci 3G/4G i Wi-Fi.

Kod QR Windows Phone Store

Nokia Collection: Sprytne Zdjęcie

Opcja Smart Shot pozwala robić zdjęcia po swojemu. Każde zdjęcie będzie się składać z pięciu klatek. Możesz spośród nich wybrać najlepiej uchwycony wyraz twarzy, a funkcja Smart Shot automatycznie zapisze zdjęcie. Możesz również wybrać ulubioną wersję z pięciu zapisanych zdjęć, a następnie wyciąć z niego ludzi lub obiekty, tak aby otrzymać pożądany efekt. Gdy otrzymasz właściwy rezultat, możesz pokazać swoje zdjęcia znajomym, korzystając bezpośrednio z serwisów typu Facebook, Flickr czy Twitter.Jeżeli podoba Ci się funkcja Smart Shoot, dodaj program Creative Studio do ulubionych aplikacji w telefonie Nokia Lumia, aby mieć dostęp do jeszcze większych możliwości edycji obrazu.

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.