Kolejne grafiki promocyjne modelu Lumia 928

|

lumia 928

Lumia 928 to jeden z nowych modeli Nokii z systemem Windows Phone, który ma zostać zaprezentowany w najbliższych dniach. Od jakiegoś czasu do sieci przeciekały kolejno specyfikacja oraz grafiki promocyjne. Teraz sama Nokia rozpoczęła promocję modelu Lumia 928 jeszcze przed jego oficjalną prezentacją.

W dniu wczorajszym w sieci zadebiutowała strona promująca “Nową Nokie Lumie”. Pierwszego dnia znalazła się na niej grafika promocyjna, którą widzicie powyżej. “Pod nią” kryło się wideo prezentujące możliwości kamery, w którą została wyposażona najnowsza Lumia, w słabym oświetleniu (8,7MP PureView z optyką Carl Zeiss i optyczną stabilizacją obrazu) dołączając dodatkowo porównanie do iPhone 5 oraz SGS3. Oto wspomniane wideo:

lumia 928

Dzisiejszy dzień przyniósł kolejną grafikę oraz kolejne wideo promocyjne. Tym razem Nokia skupiła się na najlepszym w swojej klasie audio w nagraniach wideo. Promocyjny materiał wideo został nakręcony w nowojorskim metrze, a dźwięk zapewniły przeróżne saksofony. Nie zabrakło porównania z SGS3. Zobaczcie sami:

Niewiadomą jest ciągle to, czy Lumia 928 będzie dostępna globalnie, czy też na wyłączność sieci Verizon. Tutaj nie pomaga nawet akcja promocyjna Nokii. Zaprezentowana pierwszego dnia grafika promocyjna na kafelku Telefon miała wyraźnie widoczną sieć Verizon Wireless (LTE). W dniu dzisiejszym grafika ta została podmieniona, a informacja o sieci z niej zniknęła. Dodatkowo na poprzednich wyciekach widoczne było logo sieci Verizon na obudowie smartfona, w oficjalnych grafikach tego brakuje.

verizon

Cóż, pozostaje nam czekać. W najbliższy wtorek zobaczymy co przygotowała dla nas Nokia. Co powiecie na kolejną relacje na żywo? :-) Ostatnia przypadła Wam do gustu.

źródło: Windows Phone Daily


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.