Itsdagram – klient serwisu Instagram na Windows Phone

|

itsdagram

Instagram to aplikacja, o której dostępność pytacie kilka kilka razy w tygodniu. Póki co ten popularny serwis fotograficzny nie zdecydował się na udostępnienie swojej oficjalnej aplikacji na system Windows Phone. Brak ten załatał niezależny developer Daniel Gary tworząc nieoficjalnego klienta serwisu Instagram – Itsdagram.

Do oficjalnego klienta znanego z innych mobilnych platform jeszcze trochę brakuje, ale mimo to aplikacja spełnia dobrze swoje zadanie. Z poziomu aplikacji Itsdagram możemy m.in. utworzyć nowe konto, wysyłać zdjęcia, komentować i lubić zdjęcia śledzonych osób. Jeśli chodzi o filtry – wybór póki co jest skromny, ale są one ciągle aktualizowane (bez konieczności aktualizacji aplikacji).

Aplikacja posiada dwie wersje – płatną (5,49 zł) i darmową. Ta druga pomimo tego, że jest dostępna za darmo posiada jedną funkcję więcej – potrafi wyświetlać reklamy ;)

Itsdagram Free na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store

Itsdagram (5,49 zł) na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.