Huawei Ascend W2 na grafice prasowej

|

ascend w2

@evleaks – tego jegomościa nie trzeba przedstawiać nikomu, kto śledzi przecieki dotyczące niezaprezentowanych oficjalnie telefonów. Zazwyczaj piszemy o nim, kiedy prezentuje on kolejny przeciek dotyczący światka Windows Phone. Tak jest i teraz, @evleaks na swoim profilu na twitterze opublikował grafikę prasową przedstawiającą model Ascend W2 wyprodukowany przez Huawei.

Ascend W2 ma być większym bratem Ascenda W1. “Większy” tyczy się nie tylko rozmiarów, ale także specyfikacji – ta ma być co najmniej taka, żeby Ascend W2 mógł spokojnie konkurować z flagowymi modelami innych producentów produkujących smartfony oparte o Windows Phone. Jak mu to wychodzi? Oficjalnie o specyfikacji nie wiadomo nic. Plotki mówią, że urządzenie posiadać będzie 4,5-calowy ekran o rozdzielczości HD (wysoka czułość na dotyk). Sercem modelu ma być dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 taktowany zegarem 1.5GHz (MSM8960/MSM8260A). Wspierać go ma 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Ascend W2 ma charakteryzować się niewielką grubością, bo tylko 7,7 mm. W tak cienkiej obudowie producentowi miałoby udać się zmieścić baterię o pojemności 2800 mAh. Spodziewana cena to $515.

Gdyby urządzenie zostało zaprezentowane wcześniej mogłoby odnieść bardzo duży sukces. Teraz podzespoły wydają się być przestarzałe, a smukłość i bateria o dużej pojemności mogą nie wystarczyć, aby zachęcić do siebie potencjalnego klienta. Data premiery nie jest znana, jednak @evleaks zwykł publikować tego typu przecieki niedługo przed premierą, więc można jej się spodziewać “na dniach”.

źródło: WMPowerUser

 


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.