HERE Drive kończy fazę beta i doda informacje o ruchu

|

here driveHERE Drive, bezpłatna nawigacja od Nokii to niewątpliwie wielki atut telefonów z serii Lumia. Razem z pozostałymi aplikacjami z kolekcji HERE tworzy potężne źródło informacji. Jednak dla wielu zastanawiająca była ciągłą faza “beta” tejże nawigacji. Jednak wkrótce zniknie ten napis z nazwy aplikacji i przejdzie ona w wersję stabilną.

Jak donosi WinPhoneLive.ru wersja beta HERE Drive wkrótce się zakończy. Informację taką podał Pino Bonetti, starszy menedżer ds. marketngu, poprzez portal Twitter w odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników o wprowadzenie informacji o ruchu. Jak widać na powyższym obrazku, pracownik Nokii odpowiedział, iż HERE Drive na Windows Phone 8 został zaprojektowany od podstaw specjalnie pod nowy system, i  gdy wkrótce skończy się faza beta, dojdą informacje o ruchu na drogach.

Informacja znakomita. Nie wiadomo kiedy dokładnie ta faza aplikacji się zakończy, ani do jakich krajów na początku trafi “traffic control”. Powoli już bałem się o tę aplikację, bo nie widziałem żadnej aktualizacji od zmiany “Nokia” na “HERE” w nazwie. Na zakończenie małe przedstawienie funkcji w wersji Nokia Drive z systemu Windows Phone 7. Możemy się spodziewać co najmniej takiej samej funkcjonalności na nowszym systemie.

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Maciej Jachnowicz

Student informatyki, zapalony gracz, perkusista, gitarzysta i fan FC Barcelony. Co więcej można robić? ;-)