Fotograficzna Nokia Lumia zapowiedziana w reklamie TV

|

Nokia
Kilka dni temu Nokia zaprezentowała model Lumia 928 przeznaczony dla amerykańskiej sieci Verizon. Pamiętajmy jednak, że to nie koniec nowości od Nokii przygotowanych na najbliższy czas. Już jutro, w Londynie odbędzie się konferencja Nokii, na której zaprezentowane mają zostać kolejne modele z rodziny Lumia przeznaczone na globalny rynek. Jednym z zaprezentowanych modeli ma być Nokia Catwalk (nazwa kodowa), która ma być kolejną rewolucją w fotografii mobilnej.

W dniu wczorajszym w brytyjskiej TV pojawił się krótki spot reklamowy zapowiadający nowy model. Następnie trafił on na oficjalny kanał Nokia UK na YouTube. Spot skupiał się na funkcjach fotograficznych urządzenia – widoczny jest wyjątkowo duży obiektyw z podwójną doświetlającą diodą led, a oprócz tego same hasła są związane z fotografią. Zobaczcie sami:

Zapewne jest to model, którego zdjęcie prototypu wyciekło jakiś czas do sieci. Wskazuje na to przede wszystkim “wybrzuszenie” na obudowie w miejscu, gdzie znajduje się obiektyw.

Nokia

Nowa, flagowa Nokia Lumia ma być wykonana z aluminium. Oprócz tego będzie cieńsza i lżejsza od poprzedników. Wiele osób twierdzi, że będzie to początek “nowego rozdziału” w wyglądzie smartfonów Lumia.

Szczegóły poznamy jutro po godzinie 11:00. Na naszym portalu udostępnimy Wam link do wideorelacji na żywo oraz przeprowadzimy tekstową relację z tego wydarzenia (dla niemogących oglądać materiału wiedo), na którą wszystkich zapraszamy.

źródło: TheVerge


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.