Facebook Beta zaktualizowany

|

facebook

Od niedawna możemy cieszyć się ze zmian, które wprowadza Microsoft w związku z natłokiem narzekań na sztandarowe aplikacje tejże korporacji. Jedną z nich jest Facebook, który w obecnej wersji finalnej jest wprost fatalny i żadna aktualizacja ani trochę nie przybliżyła tego programu do konkurencyjnych z innych platform. Dlatego też w markecie możemy znaleźć Facebook Beta, który właśnie został zaktualizowany do wersji 5.0.1.3.

Poprzednia wersja nosiła oznaczenie 5.0.1.2 toteż zmiany w numeracji są marginalne. Jednak jakie faktycznie nastąpiły zmiany w aplikacji? Oficjalnego changelogu nie ma, więc musimy posiłkować się tym, co użytkownicy odkryli. Zmian niestety widocznych nie ma – jedynie usunięto drobne bugi, a poważne dalej pozostały – wielu użytkowników skarży się na niepoprawnie działające powiadomienia przy wyłączonej aplikacji.

Niemniej jednak wszystko idzie w dobrym kierunku i pozostaje kwestia kilku tygodni, a ujrzymy w pełni sprawną, finalną wersję Facebooka (nazwanego obecnie Beta) i będziemy mogli zapomnieć o fatalnym poprzedniku, który dalej męczy wielu użytkowników. Najprawdopodobniej nastanie to razem z premierą Windows Phone 8.1, a więc lada moment. Cierpliwości :). Chociaż w mojej skromnej opinii oficjalny klient Facebooka jeszcze odstaje od konkurencji z iOS i Androida.

Pamiętajmy, że zarówno odświeżona wersja Facebooka jak i YouTube zawita również na smartphone’y z Windows Phone 7.X.

Facebook Beta na Windows Phone 8:

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.