Cztery gry od EA już nie na wyłączność dla smartfonów Lumia

|

Lumia

Ci, którzy śledzą premiery nowych gier na pewno wiedzą, że dużo ciekawych pozycji pojawia się na wyłączność dla Nokii. Każda taka gra, której producentem nie jest Nokia prędzej czy później przestanie być ekskluzywną pozycją dla smartfonów z serii Nokia Lumia. Tak też właśnie się stało z czterema pozycjami ze studia Electronic Arts: Trivial Pursuit, Game of Life, Parking Mania i Spy Mouse. Są to kolejne tytuły, po Mirror’s Edge, które stały się ogólnodostępne.

Parking Mania

Masz orientację przestrzenną i zwinność kawałka sera? A może jesteś najlepszym kierowcą od czasu wynalezienia kierownicy? Teraz masz szansę to udowodnić, grając w ciekawą i wciągającą grę, która wymaga jeżdżenia i parkowania!

Kod QR Windows Phone Store

The Game of Life

ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA, KORZYSTAJĄC Z TELEFONU WINDOWS PHONE! Dzięki możliwości korzystania z Xbox LIVE® możesz zdobywać osiągnięcia i używać życia, wiodąc prym w rankingach. Nie wychylaj się lub żyj na krawędzi, grając w jedną z najpopularniejszych gier familijnych. Zobacz, jak ożywa dzięki animowanym żetonom, krętym drogom i malowniczym krajobrazom. W GRZE W ŻYCIE może się zdarzyć wszystko!

Kod QR Windows Phone Store

SPY Mouse

RYZYKO. INTRYGA. SEKRET SER… SPY MOUSE! Wybierz się w epicką podróż, przygotowaną przez autorów Flight Control i Real Racing! Agent Squeak to SPY mouse, supertajny szpieg działający dla dobra myszy na całym świecie. Czy najmniejszy bohater w historii zwycięży w jednej z największych gier komórkowych? Jego los leży w Twoich rękach!

Kod QR Windows Phone Store

Trivial Pursuit

Najsłynniejsza gra w zgadywanie. Trivial Pursuit to klasyczna gra oparta na pytaniach i odpowiedziach, która zaskoczy Cię – i w której Ty będziesz mógł zaskoczyć swoich przyjaciół.

Kod QR Windows Phone Store

 

Każda z wymienionych gier należy do kolekcji Xbox LIVE i kosztuje 10,49 zł.


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.