Angry Birds Rio niebawem trafi do Sklepu

|

angry birds

Rovio nabiera rozpędu ze swoimi produkcjami na system Windows Phone – w ostatnich dniach dostaliśmy znacznie odświeżone klasyczne Angry Birds, a jakiś czas temu Amazing Alex. Na tym nie koniec. Na oficjalnym blogu Windows Phone, przy okazji premiery odświeżonego Angry Birds zapowiedziano kolejną odsłonę “wściekłych ptaszków” – Angry Birds Rio, która ma zadebiutować już niebawem.

And speaking of future releases—I’m hearing that that Angry Birds Rio is on the way for Windows Phone “very soon.”

Tym razem Angry Birds nie walczą ze świniami, ale ich zadaniem jest uwalnianie innych egzotycznych ptaków. Gra nawiązuje do fabuły filmu kinowego “Rio”. Poniżej zwiastun gry:

Po premierze tej odsłony na Windows Phone będą dostępne już wszystkie części “wściekłych ptaszków”. Jak to mówią – lepiej późno niż wcale. Od siebie mogę jedynie zachęcić do czekania – według mnie odsłona Rio jest najlepszą i najciekawszą ze wszystkich części. Zapewne gra podobnie jak poprzednie będzie należała do kolekcji xbox live. O premierze na pewno Was poinformujemy ;)

P.S. Być może wkrótce doczekamy się także świetnej gry od Rovio – Bad Piggies.

źródło: blogs.windows.com


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.