Red Stripe Deals: Mush, My Stocks Portfolio+, Ruzzle

|

red stripe deals

Mamy kolejny czwartek, a wraz z nim kolejną porcję aplikacji objętych promocją Red Stripe Deals. Dla przypomnienia: Red Stripe Deals to cotygodniowa promocja na trzy popularne pozycje ze Sklepu Windows Phone. Znajdziemy w niej: jedną grę z kolekcji xbox live, jedną grę indie (niezależna gra komputerowa) i jedną popularną aplikację, każda z nich będzie przeceniona o co najmniej 50%.

W tym tygodniu w promocji super gra, z jeszcze lepszą oprawą graficzną i dźwiękową z kolejkcji xbox live – Mush, aplikacja do śledzenia notowań giełdowych My Stocks Portfolio+ oraz gra słowna Ruzzle (niestety nie obsługuje języka polskiego).

Red Stripe Deals: Mush

Mush pozwala przenieść się w przepiękny, bajkowy świat przygód. W przypadku tej gry telefon służy za kontroler – dotykając ekranu, naciskając go, kręcąc nim, czy potrząsając gracz sprawia, że tytułowy bohater Mush porusza się, a nawet zmienia swój nastrój i wyraża emocje. Każda z emocji odblokowuje kolejne umiejętności, które pozwalają przemierzać nowe krainy, pokonywać przeszkody i rozwiązywać zagadki.

Kod QR Windows Phone Store

Red Stripe Deals: My Stocks Portfolio+

Kod QR Windows Phone Store

Red Stripe Deals: Ruzzle

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.