Promocja: Assassin’s Creed, Rocket Riot i Hydro Thunder GO

|

promocja

W ostatnich dniach, tygodniach w Sklepie Windows Phone nie brakuje ani dużych premier, ani promocji, ani też stałych obniżek cen na gry i aplikacje. Na porcję promocji od Electronic Arts, Microsoft odpowiedział obniżką cen na kilka tytułów z kolekcji Xbox live od Microsoft Studios™. Jakby komuś było mało to od wczoraj do listy gier od Microsoft Studios™ objętych promocją dołączyły kolejne tytuły: Hydro Thunder GO oraz Rocket Riot, ich cena została obniżona z 17,49 zł na 10,49 zł. Oprócz tego studio Gameloft zdecydowało się na obniżenie ceny Assassin’s Creed™ – Altaïr’s Chronicles HD, tutaj cena spadła z 17,49 zł na jedyne 3,49 zł.

Nie wiadomo, czy obniżki gier od Microsoft Studios i Gameloftu to tymczasowa promocja, czy stała obniżka cen. Każda z gier posiada możliwość pobrania i przetestowania wersji demo. Lepiej się pośpieszcie z decyzją o zakupie, żeby później nie żałować :-)

Aktualizacja: Promocyjna cena Assassin’s Creed™ – Altaïr’s Chronicles HD obowiącuje do 9. kwietnia.

Promocja – Hydro Thunder GO

Kod QR Hydro Thunder GO - Windows Phone Store

Promocja – Rocket Riot

Kod QR Promocja - Rocket Riot - Windows Phone Store

Promocja – Assassin’s Creed™ – Altaïr’s Chronicles HD

Kod QR Promocja - Assassin's Creed™ - Altaïr's Chronicles HD - Windows Phone Store

Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.